Відродження українського села на принципах самоорганізації як основа економічної незалежності та оздоровлення нації.

На базі сільських рад вами проведено повний моніторинг земель сільськогосподарського призначення, а також лісонасаджень, лук, джерел та річок. Вами відпрацьований план дій із реформування земельних наділів та сільських дворів, де кожна сім’я чи громадянин України мають право на разове безкоштовне виділення земельної ділянки розміром 1 га для заснування родового помістя. Тобто нині існуючі двори, якщо є можливість, розширяєте до 1 га, а якщо тісно заселені, то виділяєте ділянки поруч, де кому подобається, на основі добровільного договорного рішення вашої громади. Також, разом з цим, обов’язково за участі всієї громади, зокрема і дітей, вами створено план своєї спільної території, обов’язково очистка джерел та річок, насадження лісо-садів, відновлення лук із лікарськими рослинами та всього різнотрав’я, активно відпрацьовано всі необхідні процеси для відродження всіх видів диких тварин та птахів, звичайно, із забороною мисливства.

Ті землі, які ви залишили орними, належать порівну всім членам громади, із спільним обробітком землі. Процес обробітку та розподіл врожаю розподіляється порівну за вашою спільною згодою. Якщо помирає член вашої громади, його частка розподіляється порівну на всіх членів громади. Якщо народжується дитина, то на неї на рівних правах виділяється частка врожаю. Всю продукцію вашого власного виробництва ви зберігаєте кожен в себе вдома. Всі приміщення тваринних ферм та комплексів вами утилізовані, а всі тварини розподілені між мешканцями громад. Цим кроком ви створите низку позитивних моментів, зокрема збережено те саме поголів’я, але воно буде розосереджене і за доброго індивідуального підходу до справи кожна сім’я окремо, а як наслідок і вся країна загалом, налагодить виробництво домашньої, надзвичайно якісної продукції. На базі шкіл, в доповнення до освітньої програми, створюєте гуртки для всіх бажаючих із навчання ремесел, рукоділля, здорового харчування та інших навчальних програм, які ведуть до оздоровлення та розвитку нації.

Ті з вас, які не бажають мати спільні наділи з громадою, або вже мають свої наділи землі, невеликі ферми, сади чи підприємство (в народі ми називаємо таких «одноосібники»), мають повне право розвивати й надалі свої господарчо-корисні справи (звичайно ж, якщо це не виробництва шкідливих для природи та людей речовин) та на рівних правах можуть взаємодіяти із основною громадою села. Основний принцип цієї концепції розвитку села полягає в тому, щоб розвивати індивідуалізм, але із спільною добровільною взаємодією з громадами. Ті люди, що вже мають невеличкі сімейні агропідприємства, за таких реформ зіткнуться з питанням найму працівників, бо кожному на рівних правах буде надано можливість розвиватися індивідуально і навряд чи хтось захоче піти в найми, тому, під час планування свого господарства слід враховувати кількість землі та інших видів робіт. Під час планування своїх сил за ідеал береться – якщо б такі господарства були родинними, тобто там жили й працювали члени родини. Знов таки, коли кожна сім’я має свій власний гектар родового помістя та спільне родове підприємство чи спільний земельний наділ. Таким чином, кожна сім’я зможе забезпечити себе достатком, заповнити весь внутрішній ринок та реалізацію на експорт якісної продукції власного виробництва. Звичайно ж, для проведення таких реформ необхідне фінансування, яке, очікувано, візьме на себе Національний банк України.

Декілька людей за вашим вибором, працюють через Інтернет над рекламою продукції з ваших родових помість та спільної ділянки землі. Це можуть бути як всі види продуктів харчування так і ремісничі вироби, одяг, взуття. Принципи реалізації вашої продукції, як для внутрішнього ринку так і для експорту, один. А саме – вашу рекламу бачить споживач, зв’язується безпосередньо із самим виробником або його уповноваженим, обговорюють ціну, якість та кількість товару й напряму, без посередників, закуповують товар. Навіть якщо це великі партії на експорт, то уповноважені від громади домовляються із перевізниками й відправляють товар, а кожен власник своєї відправленої продукції може відстежити споживача свого товару в будь-якому куточку світу. Це дасть можливість на майбутнє, якщо споживачу дуже сподобається якийсь окремий товар окремого власника чи окремої громади, в подальшому робити постійні замовлення і таким чином можна уникнути корупції та переплат, як виробнику, так і споживачеві. Всі види власного виробництва не обкладаються податками. А всі види заощаджень зберігаються або на банківській картці, або вдома, й власник сам вирішує в які програми щодо розвитку держави вкладати кошти та рішенням всіх громад регулюють оплату своїх найманих працівників. А саме – президента, кабінету міністрів, дільничних та суддів.

Кожен чоловік громади з підліткового віку і допоки зможе бути корисним за віком, має бути військовозобов’язаним, мати вдома зареєстровану зброю та декілька днів на тиждень із односельцями проходити військово-медичні вишкільні програми. Раз на два місяці повинні проходити й міжобласні змагання та, за спільним рішенням, всеукраїнські збори. Для регулювання внутрішнього порядку ви обираєте по двоє чоловіків почергово на вашій території та спільним рішенням декількох громад обираєте дільничного, якому самі і регулюєте заробітну плату та здійснюєте контроль за його діями.

Кожне село має свій ресторан, готель, де можна приймати туристів та реалізовувати продукцію власного виробництва. Таким чином, ця модель відродженого села показує, де кожен працює на добробут громади, а громада працює на добробут кожного. І одним із суттєвих моментів є те, що людина має свій власний наділ землі, на якому вона створює всі блага для себе та свого роду й передасть це все у спадок своїм нащадкам, де сам регулює всі внутрішні процеси життя та виробництва власної продукції , забезпечує себе та свій рід достатком, а з кожної окремої сім’ї чи окремої людини й складається держава, якраз це і є основою для щасливої здорової нації. І за такого рівня життя будь-які проповіді чи агітації, будь-які силові методи зовнішніх агресорів будуть безсилими!